| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Width | 1220mm |
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1000mm,1200mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| 재료 유형 | PPGI/GI |
|---|---|
| 재료 두께 | 0.3-0.6mm |
| 재료 너비 | 1250mm |
| 롤러 스테이션 | 15개역 |
| 롤러 및 샤프트 재질 | 45# 강철 담금질 및 도금 |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Width | 1220mm |
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Roller Stations | 16Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Rolller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| 재료 유형 | PPGI/GI |
|---|---|
| 재료 너비 | 1220mm |
| 재료 두께 | 0.3-0.6mm |
| 롤러 스테이션 | 16개 역 |
| 롤러 및 샤프트 재질 | 45# 강철 담금질 및 도금 |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1219mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| 유형 | 유약 타일 롤 성형 기계 |
|---|---|
| 너비 | 1220 |
| 두께 | 0.3-0.6mm |
| 용량 | 4m/min |
| 차원 | 8.5*1.5*1.2m |